Bitkisel Ürünler

banner 1 banner 2 banner 3 banner 4 banner 5
fiyatlar

L-Carnitine Yağ Yakıcı

L-Carnitine yağ yakıcı kapsül nasıl kullanılır?
insanların kiloları ile ilgili yaşadıkları sorunlar çoğu zaman farklı yöntem arayışlarına itmiştir. Bu yöntemler arasında şüphesiz ki en popüleri spor yapmaktır. Ancak spor yapmak hem uzun hem de zahmetli uğraşlar gerektirir. Her gün düzenli spor yapmak günün büyük bölümünün harcanmasına neden olur.

Kilo vermek için kullanılan yöntemler arasında yerini almış olan yağ yakıcı haplar alternatif çözümler sunmaktadır. Piyasada pek çok markada yağ yakıcı ürün bulunmaktadır. Ancak her marka yağ yakıcıya güvenmek yanlış olur. Pek çok yağ yakıcı ürün merdiven altı üretim ürünleri ile sağlık sorunları yaşama ihtimali de artar. L Carnitine yağ yakıcı hapları sağlık bakanlığı onaylı olup kullananlar tarafından önerilen kaliteli bir üründür. L Carnitine yağ yakıcılar ile spor yapmak zahmetine girmeden yağlardan kurtulmak mümkündür. Ürün 320 kalori kadar yağı yakarken bu kadar kaloriyi yakmak için ortalama iki buçuk saat spor yapmak gerekir. L Carnitine yağ yakıcının kullanımı ile ilgili de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

l-carnitine-yag-yakici-kas-yapiciÜrün yemeklerden yarım saat ya da bir saat sonra alınmalı ve bol su ile tüketilmelidir. L Carnitine yağ yakıcıyı yeni kullanmaya başlayan kişiler ilk hafta günde 1 kapsül alınmalıdır. Sonraki haftalarda ise günlük 3 kapsüle kadar alınabilir. Aşırı doz kullanımında hemen doktora başvurmak gerekir.

L’CARNİTİNE SIVI
L carnitine sıvı ile kullanılan ilacın amacı hücrelerde enerji üretimini sağlamaktır. En çok enerji üretilen iskelet ve kalp kaslarında daha çok bulunur. Sonra başka diğer organlardan beyin, karaciğer, böbrekte bulunur. Besinler bu sayede enerji olarak depo edilmektedir. L carnitine hem doğal hem de yapay yollarla üretilebilmektedir. Doğal olarak elde edilebilmesini sağlayan besinler; süt ürünleri, balık, et ve avokado da bulunan besinler yağ yıkımına yardımcı olur ve toksik maddelerin uzaklaşmasına yardımcı olur. Suni yemleme yüzünden lcarnitine oranı düşüş meydana gelmektedir. Doğal yem ile beslenen hayvanlarda ise l’carnitine sıvı oranı oldukça yüksektir.

Birçok araştırmalar ve incelemeler ışığında lcarnitinenin bir zararlı etkisi ortaya çıkmamıştır. Halen araştırmalar devam etmekte ve bir zarar bulunamamıştır. Zaten normalde de yağ yıkımına sebep olan bir etken madde olarak bilinmektedir. Bu sayede fazla enerji elde edilmiş olmaktadır. Fastfood gibi yiyecekler den uzak durmalı ve doğal besinlerden yemeliyiz.

L carnitine kullanırken ne kadar fazla alırsak o kadar işe yarar diyerek düşünmek yanlıştır. Fazla alınması belli etkilerden sonra pek bir etki göstermemektedir. Bu yüzden nasıl alınması gerektinse bir bakalım antrenmanyapıyorsanız erkekler 1 saat önceden 3-4 gram almalı bayanlar ise 2 saat önceden 2 gram alarak antrenmana başlayabilir. İnsanların zayıflamasına ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olmasını sağlar.

L-CARNİTİNE ÇAYI NE İŞE YARAR?
L-Carnitine çayı ne işe yarar? Bu soru, giderek, daha fazla kişinin ilgisini çekmektedir. Çünkü l-carnitine malzemesi giderek çok daha fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu madde, özellikle, spor yapan veya kilo vermek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanında, l -carnitine oldukça sağlıklı bir madde olduğundan, genel anlamda, vücudunun daha dirençli olmasını isteyen kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Bu madde, vücudumuzda, hücrelerimizde olan bir üründür. Yani, bir başka deyişle, aslında, vücudumuza yabancı, yapay bir madde kesinlikle değildir. Aksine, son derece doğal bir üründür. Öncelikle, vücuda, ısı veren bir etkisi bulunmaktadır. Bunun anlamı, vücudun yağ yakma mekanizmalarını uyarmaları ve vücudun yoğun enerji harcayarak doğal koşullarda kilo vermesini sağlamasıdır. Öte yandan, bağırsaklar üzerinde, kan dolaşımında, kan şekerinde de olumlu etkileri bulunmaktadır.

L-Carnitine içeren ürünlerin en yaygın kullanımı olanı çay şeklinde hazırlanan formüldür. L-Carnitine çayı içeriği, çeşitli bitkisel malzemelerin harmanlanmasından oluşmaktadır. Kekik, mate, yeşil çay, biberiye gibi son derece şifalı bitkilerin l-carnitine ile harmanlanmasından oluşmaktadır. Hem zayıflama, hem enerji kazanma, hem de vücut direncinin kazanılması anlamında, olumlu özellikleri bulunmaktadır. Düzenli kullanım halinde, çok kısa sürede etkili sonuçlar almak mümkündür. Sabah, öğle ve akşam, aç karnına, öğünlerden önce rahatlıkla alınabilir. Tamamen orijinal olan ürünleri kullanarak, etkili ve sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.

Kaynak Site: lcarnitine-cayi.net

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2013-2016 Q7 Zayıflama Hapı - Tüm Hakkı Saklıdır. Q7 Zayıflama hapı ile bölgesel bir biçimde yağlarınızı yakalabilirsiniz.