Bitkisel Ürünler

banner 1 banner 2 banner 3 banner 4 banner 5
fiyatlar

Q7 Zayıflama Hapı Yan Etkileri

Q7 zayıflama hapı tamamen doğal bir bileşim içerdiği için bilinen önemli bir yan etkisi yoktur. Güvenle kullanılabilir, fazla kilolardan kurtulmak için oluşturulmuş bu doğal gıda takviyesi doğru bir biçimde kullanıldığında herhangi bir sağlık problemi görülmemektedir. Fakat Q7 zayıflama hapı ilk defa kullanılmaya başlandığı zaman kişinin bünyesine bağlı olarak görülebilecek yan etkilere değinmek gerekirse, ağızda kuruluk hissi oluşabilir. Bu da bol bol su içerek giderilebilir ki zaten bol bol su içmek kilo verme sürecinin olmazsa olmaz bir parçasıdır.

q7-hapi-yan-etkileriQ7 zayıflama hapının yan etkileri arasında yağların yakılması sonucunda bir enerji açığa çıkacağı için uykusuzluk problemi gözlemlenebilmektedir. Q7 zayıflama hapı kullanılırken sabah kahvaltıları asla ihmal edilmemelidir. İhmal edildiği zaman mide bulantıları oluşabilir. Eğer Q7 zayıflama hapı hatalı kullanılırsa Q7 zayıflama hapı yan etki olarak şiddetli baş ağrısı, midede bulantı, baş dönmesi ve kalpte çarpıntı hissedilebilir. Bu tarz durumlar yaşandığı takdirde Q7 zayıflama hapı kullanımı 2 gün süre ile bırakılmalı ve 2 gün sonunda tekrar devam edilmelidir. Bunlar haricinde bir beklenmeyen yan etki gözlemlenirse mutlaka doktora danışılmalıdır.

Bazı durumlara sahip kişilerin ise Q7 zayıflama hapını kullanması tavsiye edilmemektedir. Bu durumlar arasında 18 yaşından küçük çocuklar, gebe ya da emzirme döneminde bulunan kadınlar, kalp rahatsızlığı olan, çarpıntısı olan ya da dolaşım sisteminde herhangi bir bozukluğu olanlar, böbreklerde bir rahatsızlığı bulunanlar, tansiyon problemi olanlar ve herhangi bir rahatsızlığı bulunup sürekli ilaç kullanmak zorunda olanlar gösterilebilir. Q7 zayıflama hapı başka bir ilaç kullanıldığı takdirde o ilaçla etkileşime girebilir ve bu yüzden de ciddi sağlık problemlerine neden olabilmektedir. Bu tarz durumda olan kişiler kesinlikleQ7 zayıflama hapını kullanmamalıdır.

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2013-2016 Q7 Zayıflama Hapı - Tüm Hakkı Saklıdır. Q7 Zayıflama hapı ile bölgesel bir biçimde yağlarınızı yakalabilirsiniz.