Bitkisel Ürünler

banner 1 banner 2 banner 3 banner 4 banner 5
fiyatlar

Sarımsak Çayı

SARIMSAK ÇAYI DENEYİMLERİ KADINLAR KULÜBÜ
İnsanlar duydukları yada uyguladıkları yöntemleri birileri ile paylaşmayı seviyorlar. Bunu için kurulan internet siteleri bulunmakta. Bunlardan biri olan kadınlar kulübünde sarımsak çayı hakkında neler anlatıldığı hakkında birkaç yorum.
• Ben bu tarifle bayağı zayıflamıştım arkadaşlar, âmâ tadı kotu.
• Açıkçası ben ünlülerin diyetleriyle hiçbir zaman ilgilenmedim ama bu çayı ender saraç doktorum programında tavsiye etti ve programa da Ender Saraç‘a da güvenirim. Bu yüzden uygulamayı düşünüyorum. Ama faydasını gören arkadaşlar günde ne kadar ve hangi saatte içtiklerini de paylaşırlarsa çok yardımcı olurlar gerçekten.
sarimsak-cayi-ile-zayiflayanlar• Bu sarımsak beni bayıltıyor tansiyonum yerlerde oluyor
• Bu zencefil çok kötü ya zor içiyorum 1 hafta oldu 1 kilo verdim ama bıraktım tazesini alacam bide öyle denice ayrıca sarımsak çayının kokusu hiç olmuyor
• Ben diyet yapıyorum ve metabolizmam çok ağır çalışıyor ağır ağırda olsa kilo veriyorum bide kaçamaklarım çok oluyor gelelim konumuza ben bu çaydan çok memnunum inanın haftada 500gr verirken bunu kullanırken haftada 1 veriyordum sonra kaçamaklarım çoğaldı çayı aksattım şimdi tekrar başlayacağım, her şeyi denedim diyete yardımcı en iyisi bu çay derim
• Ben nasıl kullandığıma gelirsek 1 lt suda 1 tatlı kaşığı toz zencefili kaynattım altını kapatıp sıcakken (sıcak yada soğuk hangisi olduğuna karar veremedim sıcakken bırakıyorum)3 4 diş sarımsak ezip bırakıyorum ılıyınca içeceğim kadarına limon ve bal bırakıp sabah aç karnına içiyordum. Kalanı da akşam.

Sizde sarımsak çayı yorumlarını okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilir ve yorumlarınızı diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2013-2016 Q7 Zayıflama Hapı - Tüm Hakkı Saklıdır. Q7 Zayıflama hapı ile bölgesel bir biçimde yağlarınızı yakalabilirsiniz.