Bitkisel Ürünler

banner 1 banner 2 banner 3 banner 4 banner 5
fiyatlar

Zayıflama Hareketleri

Zayıflama hareketleri

Çağımızın korkulu rüyası haline gelen obezitenin derinlerine inildiği zaman oluşum nedenlerinin başında tembellik ve hareketsizlik gibi davranışların geldiği gözlenmektedir. Obeziteye yakalanma sürecinde insanların beslenme bozuklukları ne kadar önemli ve etkili ise hareketsizlikleri de bir o kadar önemli bir etmendir. İnsanlar kilo alırken o kadar keyiflidirler ki aşırı derece de yağlandıklarını fark edemezler bile. Çünkü keyif verici şeylerin her zaman için insan bedenine zararları bulunmaktadır.
Kilo almak bu kadar kolay, peki ya vermesi? Emin olun ki kesinlikle almak kadar kolay değil. Sadece aç kalarak fazla kilolarınızdan kurtulamazsınız.
egzersiz-hareketleriZayıflama hareketleri yani egzersizi de hayatınıza dahil etmeden sağlıklı bir kilo vermenin gerçekleşmesi mümkün değildir. Onun içinde hayatınıza sporu da dahil etmelisiniz. Fakat herkesin kalkıp spor salonuna gidecek kadar maddi gücü olmaya bilir. Ya da farklı sebeplerden dolayı spor salonuna gitme konusunda manileri olabilir. Böyle bir durumda kişi spor salonuna gidemediği için egzersiz yapmaktan geri mi kalacak? Tabi ki hayır…

Zayıflama hareketleri evde de rahatlıkla yapılabilecek spor faaliyetleridir. Yani illa bir uzmanın desteğine gerek olmadan kendi çabanızla bile halledebileceğiniz hareketlerdir. En çok efor harcatan ve karın bölgesinin yağını yakan hareket mekiktir. Günde 10 tane ile başlayıp, zamanla 50 taneye kadar çıkabileceğiniz mekikle birlikte karın bölgenizde ki tüm yağların eridiğini göreceksiniz. En güzel göbek yağlarını mekik hareketi eritir.
Eviniz de yine en kolay yapabileceğiniz hareketlerden bir tanesi merdiven inip çıkmaktır. Asansor yerine merdivenle her gün apartmanın en alt katından, en üst katına kadar birkaç tur atın ve iniş, çıkış yapın. Bu bacaklarınızı ve basenlerinizi eritecektir.
Kollarınızı en kolay hangi hareket eritir onu biliyor musunuz? Vileda sapını alın ve omzunuza koyunuz, sonrada kollarınızı o sapın üzerine geçirin. Sağdan sola, soldan sağa sabit bir şekilde durarak kollarınızı hareket ettiriniz. Yapımı çok kolay olan bu hareketi her gün düzenli olarak tekrarladığınızda kollarınızda birikmiş olan yağların eridiğini göreceksiniz. Hatta erimekle de kalmayıp, zamanla yağlı bölgelerin yerini kas dokusuna bıraktığına da şahit olacaksınız.
Plates topunu artık herkes biliyor. Ebru Şallı sayesinde hayatımıza giren bu topla evde birçok egzersizi bir arada yaparak, vücudunuzun her bölgesini çalıştırabilirsiniz. Nasıl kullanacağınız bilmiyor musunuz? İnternetten Ebru Şallının Plates topu ile yaptığı hareketleri açarak, sizde ona eşlik edebilirsiniz.
Yukarda da sıralamış olduğumuz gibi evinizde, hiçbir masrafa girmeden birçok egzersiz çalışmasını kendi çabanızla yapmanız mümkündür. Siz yeter ki bu konuda kararlı olan ve ilk hamlık denemesinden sonra pes etmeyiniz. Bunu başarabilirseniz en az spor salonları kadar, hatta daha da çok başarı elde etmeniz mümkündür. Çünkü evde çok daha fazla malzemeyi bu hareketler için kullanma şansına sahip olabileceksiniz. Sadece günde yarım saat bu hareketleri düzenli olarak yaparak istediğiniz kiloya inebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Basen
Basen bölgesi eritme uygulamaları özellikle kadınların en çok uyguladığı egzersiz türlerinden biridir. Çünkü bayanlar en çok basen bölgesinden şikâyetçi olmaktadır. Bölgesel yağlanmaların en çok görüldüğü alanlardan biri olan basenler, yapılan diyetler ile tek başına sonuç göstermez. Bu diyetlerle birlikte egzersizlerin de yapılması çok önemlidir. Basen bölgesindeki fazla yağ ve kilolardan kurtulmak için basen eritme egzersizleri yapılabilir. Günlük olarak yapılması gereken bu egzersizler sizleri zinde tutacak ve formda kalmanıza sebep olacaktır. Düzenli olarak yapılacak egzersizlerin bir diğer faydası da basen bölgesinde yeniden yağlanmayı durdurabilmesidir.

basen-eritme-egzersizleriBölgesel Zayıflama Basen, yürüme egzersizleri olarak uygulandığında çok yararlıdır. Gün içerisinde normal bir tempoda yapılması gereken yürüyüşler, yaklaşık olarak 1-2 ay arasında etkisini gösterebilmektedir. Yürüyüş yapabileceğiniz en uygun zaman aralığı ise, sabah kahvaltısından öncedir. Vücudun kalori kaybetmesinin en hızlı olduğu bu dönemde yapılacak 1 saatlik bir yürüyüş, kalori yakmanızı hızlandıracaktır. Bunun yanında bisiklet egzersizleri de yaparak basen eritme uygulamaları yapabilirsiniz. Çember çevirme hareketi basen zayıflaması konusunda oldukça etkilidir. Bisiklet ve yürüme egzersizleriyle beraber ağırlık egzersizlerinden de yararlanabilirsiniz. Basenlerinizde oluşan fazla yağların yakımında oldukça etkili olan ağırlık hareketleri, hızlı bir şekilde kalori yakmanızı sağlamaktadır. Basen eritme, doğru uygulanan egzersizlerle başarılı sonuçlar vermektedir. Egzersizlerin yanında, sağlıklı ve dengeli bir beslenmeye de özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu durum aynı zamanda verimi arttırır. Beslenmenizi düzene girmesi için basit kurallar da uygulayabilirsiniz. Öğün sayısını arttırarak porsiyon sayısını azaltma gibi uygulamalar çok önemlidir. Şeker, yağ ve tuz tüketiminden uzak durmalı ve bunların yerine sebze ve meyvelerden yararlanmalısınız. Su tüketimini arttırmak da metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımında etkili olmaktadır.
Basen zayıflama egzersizleri ile güzel sonuçlar almanız artık kolay hale gelmiştir. Gün içerisinde kendinize ayıracağınız 1 saatlik gibi bir zaman diliminde, yürüyüşler yapabilir ve bisiklet sürerek basen bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Günümüzde basen bölgesindeki yağlanmalardan kaynaklı birçok bayan yaşadıkları rahatsızlığı dile getirdiği için özellikle üzerinde durulması gereken bir durum haline gelmiştir. Bu yüzden ilgili bölge için egzersiz uygulamaları da kaçınılmazdır. Yağ yakıcı özelliğe sahip jeller ve bitkisel ürünler ile takviye yaparak daha hızlı bir sonuca ulabilirsiniz.

, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2013-2016 Q7 Zayıflama Hapı - Tüm Hakkı Saklıdır. Q7 Zayıflama hapı ile bölgesel bir biçimde yağlarınızı yakalabilirsiniz.